1828
Autor: J C Lawrence
Mohutný příbuzný 1830 zasazený kolem Velkých jezer a východní Kanady: sloučení společností do sdílených „systémů“, soukromé společnosti, které přímo spouštějí společnosti, a emisní ceny, které se odemykají s postupem hry.
1828
Obsah
Jak to funguje
- 3 až 5 hráčů: každý $800, $700 nebo $620
- Z 8 zakladatelských soukromých za $250 se náhodně některé vyřadí: zbude jich tolik, kolik je hráčů + 1
- Soukromé se rozloží do řad podle ceny, od $20 do $250
- Dražba soukromých: koupit nejlevnější, přihodit na jinou nebo pasovat
- Kdo získá soukromou za $250, dostane ředitele a 10 % její společnosti a určí emisní cenu
- Prodat (ne v prvním kole): o řadu níž za každou akcii
- Koupit jeden certifikát (dva v šedé zóně, pokud jsi ředitel)
- Nebo sloučit dvě společnosti do systému
- Nejvýš 60 % na hráče, kromě šedé zóny
- Pořadí dalšího kola je pořadí, v jakém se pasovalo
- Na konci stoupne cena akcie společností bez akcií v [IPO] i v zásobníku
- Příjmy soukromých společností
- Každá společnost, od nejvyšší ceny akcie:
- 1. Výchozí stanice (poprvé)
- 2. Kolej: 1 žlutá nebo 1 vylepšení (systém 2)
- 3. Jedna stanice ($100)
- 4. Vlaky
- 5. Vyplatit (doprava) nebo zadržet (doleva)
- 6. Koupit vlaky; pokud má trasu, musí jeden mít
- Hráč zbankrotuje: hra hned končí
- Cena akcie dosáhne $500
- Nebo skončí první celá sada provozních kol ve fialové fázi
- Peníze + akcie v ceně akcie + soukromé v nominální hodnotě
Prvky
- Peníze
- Soukromé a akcie (skoro bez limitu certifikátů)
- Nejvýš 60 % každé společnosti
- 16 společností: ředitel 20 % a osm akcií po 10 %
- Spustí se při prodaných 60 % a dostanou 10 × emisní cenu
- Emisní ceny se otevírají po fázích
- Dvě se mohou sloučit do systému: jedna pokladna, dvě flotily
- Neomezené peníze
- [IPO] a zásobník
- Vlaky podle barev, od žluté po fialovou
- Východ Severní Ameriky a Kanada
- Řeky $80, hory $120
- Hexy blokované soukromými
- Uhelná ložiska Virginie: je potřeba uhelný žeton ($120)
- 8 na prodej ($20 až $160), se schopnostmi
- 8 zakladatelských ($250, příjem $40): zavřou se, když jejich společnost koupí vlak
- Od zelené fáze je mohou kupovat společnosti
- Všechny se zavírají v červené fázi
Kudy tečou peníze
- Hráči Banka Soukromé, akcie z [IPO] (za emisní cenu) a ze zásobníku (za cenu akcie)
- Banka Společnosti Při spuštění: 10 × emisní cena
- Banka Hráči Dividendy, příjmy soukromých, prodeje akcií
- Společnosti Banka Vlaky, terén, stanice a uhelné žetony
- Společnosti Hráči Nákup soukromých od hráče (od $1 do dvojnásobku hodnoty)
- Hráči Společnosti Ředitel doplatí povinný vlak
Fáze
- Slučování do systémů je jádrem hry: velká společnost se dvěma flotilami a víc kolejí za tah.
- Vysoké emisní ceny přicházejí až v zelené, modré a hnědé fázi: kdo zakládá brzy, zakládá levně.
Kolo krok za krokem
Ilustrativní příklad (pravidla žádný nemají): 4 hráči se $700. Sledujeme [H1] a [GT] se sídlem v Grand Rapids od dražby soukromých až do druhého provozního kola.
-
Před začátkem Soukromé v řadách Fáze Žlutá
Ve 4 hráčích se náhodně vyřadí tři z osmi soukromých za $250 a zbude jich pět, mezi nimi ta od [GT]. Soukromé se rozloží do řad podle ceny, od té za $20 po ty za $250.
- Peníze [H1]
- $700
- Pokladna [GT]
- —
- Cena akcie [GT]
- —
- Vlaky [GT]
- —
-
Dražba soukromých Nabídka na [GT] Fáze Žlutá
Ve svém tahu může každý hráč koupit nejlevnější soukromou, přihodit na jinou nebo pasovat. [H1] nabídne $255 na soukromou [GT]: nabídka musí být násobek $5 a převyšovat nominální hodnotu.
Peníze z nabídky zůstávají stranou: nedají se použít na nic jiného.
- Peníze [H1]
- $445
- Pokladna [GT]
- —
- Cena akcie [GT]
- —
- Vlaky [GT]
- —
-
Dražba soukromých [GT] je jeho Fáze Žlutá
Ostatní postupně kupují levné soukromé. Když je [GT] nejlevnější zbývající a má jen nabídku [H1], získá ji za $255. Dostane certifikát ředitele (20 %) a 10 % [GT] a musí určit emisní cenu: zvolí $79, nejvyšší ze žlutých.
Ve žluté fázi jsou jen $67, $71 a $79. Vyšší ceny přicházejí se zelenou, modrou a hnědou fází.
- Peníze [H1]
- $445
- Pokladna [GT]
- —
- Cena akcie [GT]
- $79
- Vlaky [GT]
- —
-
Burzovní kolo 1 Směrem k 60 % Fáze Žlutá
Za tah se kupuje jediný certifikát. [H1] koupí z [IPO] dvakrát 10 % [GT] po $79 a dostane se na 50 %. [H3] si také jednu vezme.
V prvním burzovním kole se nesmí prodávat.
- Peníze [H1]
- $287
- Pokladna [GT]
- —
- Cena akcie [GT]
- $79
- Vlaky [GT]
- —
-
Burzovní kolo 1 [GT] se spouští Fáze Žlutá
Prodaných je už 60 % a v [IPO] zbývá jen 40 %: [GT] se spustí. Dostane najednou $790, desetinásobek emisní ceny. Peníze z nákupu akcií jdou bance, ne společnosti.
- Peníze [H1]
- $287
- Pokladna [GT]
- $790
- Cena akcie [GT]
- $79
- Vlaky [GT]
- —
-
Burzovní kolo 1 Všichni pasují Fáze Žlutá
Když všichni za sebou pasují, kolo končí. Pořadí, v jakém se pasovalo, bude pořadím dalšího burzovního kola. Ve žluté fázi následuje jediné provozní kolo.
- Peníze [H1]
- $287
- Pokladna [GT]
- $790
- Cena akcie [GT]
- $79
- Vlaky [GT]
- —
-
Provozní kolo 1 Příjem a výchozí stanice Fáze Žlutá
Soukromá [GT] vyplatí $40 hráči [H1]. [GT] jede poprvé a postaví stanici v Grand Rapids, které už tištěná šedá kolej spojuje s Muskegonem.
- Peníze [H1]
- $327
- Pokladna [GT]
- $790
- Cena akcie [GT]
- $79
- Vlaky [GT]
- —
-
Provozní kolo 1 Žlutá v Lansingu Fáze Žlutá
Samostatná společnost položí jeden dílek za kolo. [GT] položí žluté město v Lansingu vedle Grand Rapids. Je tam řeka: $80 bance.
- Peníze [H1]
- $327
- Pokladna [GT]
- $710
- Cena akcie [GT]
- $79
- Vlaky [GT]
- —
-
Provozní kolo 1 Bez příjmu Fáze Žlutá
Vlaky ještě nemá, takže nic nevydělá. Bez výplaty se cena akcie posune o sloupec doleva: ze $79 na $76.
- Peníze [H1]
- $327
- Pokladna [GT]
- $710
- Cena akcie [GT]
- $76
- Vlaky [GT]
- —
-
Provozní kolo 1 Dva vlaky 2 Fáze Žlutá
Koupí dva vlaky 2 po $80. Protože má trasu, musí mít aspoň jeden. Nákupem prvního vlaku se soukromá [GT] zavírá.
Kdyby pokladna nestačila, musel by zbytek doplatit ředitel ze svých peněz.
- Peníze [H1]
- $327
- Pokladna [GT]
- $550
- Cena akcie [GT]
- $76
- Vlaky [GT]
- 2 + 2
-
Burzovní kolo 2 Strop 60 % Fáze Žlutá
[H1] koupí z [IPO] dalších 10 % za $79 a dostane se na 60 %. Víc už koupit nesmí: přes 60 % se smí jít jen tehdy, když je cena akcie v šedé zóně burzy.
Kdyby [GT] neměla akcie v [IPO] ani v zásobníku, cena akcie by na konci kola stoupla o řadu.
- Peníze [H1]
- $248
- Pokladna [GT]
- $550
- Cena akcie [GT]
- $76
- Vlaky [GT]
- 2 + 2
-
Provozní kolo 2 Až do Flintu Fáze Žlutá
Soukromá už nic neplatí. [GT] pokračuje v koleji: žluté město ve Flintu na druhé straně Lansingu, bez poplatku za terén.
- Peníze [H1]
- $248
- Pokladna [GT]
- $550
- Cena akcie [GT]
- $76
- Vlaky [GT]
- 2 + 2
-
Provozní kolo 2 Dvě trasy Fáze Žlutá
Jeden vlak 2 jede z Grand Rapids ($30) do Lansingu ($20): $50. Druhý z Grand Rapids do Muskegonu ($10): $40. Celkem $90. Každá trasa se musí dotýkat stanice [GT].
Oba vlaky vyjíždějí z Grand Rapids po různých kolejích: nesmí sdílet žádný úsek.
- Peníze [H1]
- $248
- Pokladna [GT]
- $550
- Cena akcie [GT]
- $76
- Vlaky [GT]
- 2 + 2
-
Provozní kolo 2 Vyplatit Fáze Žlutá
[GT] vyplatí $9 za každých 10 %. [H1] se 60 % dostane $54 a [H3] $9. 30 % v [IPO] nedostane nic. Jakákoli dividenda posune cenu akcie o sloupec doprava: zpět na $79.
- Peníze [H1]
- $302
- Pokladna [GT]
- $550
- Cena akcie [GT]
- $79
- Vlaky [GT]
- 2 + 2
-
Provozní kolo 2 Třetí vlak Fáze Žlutá
Koupí další vlak 2 za $80. Až dojdou, první vlak 3 otevře zelenou fázi.
- Peníze [H1]
- $302
- Pokladna [GT]
- $470
- Cena akcie [GT]
- $79
- Vlaky [GT]
- 2 + 2 + 2
-
Do zelené fáze A co teď? Fáze Žlutá
Zelená fáze přináší vylepšení kolejí, dvě provozní kola na sadu a nové emisní ceny ($86 a $94). Se 60 % [GT] by [H1] mohl hledat další společnost a později je sloučit do systému.
- Peníze [H1]
- $302
- Pokladna [GT]
- $470
- Cena akcie [GT]
- $79
- Vlaky [GT]
- 2 + 2 + 2
1828 — Shrnutí
Typ kapitalizace
- Plná kapitalizace: jakmile se společnost spustí (prodáno 60 %), získá do pokladny celý kapitál najednou (emisní cena × 10), přesně jako v 1830.
Procento pro spuštění a limity akcií na hráče
- Spouští se po prodeji 60 % akcií, stejný jediný práh jako v 1830
- Žádný hráč nesmí držet více než 60 % jedné společnosti, kromě případu, kdy její cena dosáhne šedých „neomezených“ polí burzy — tam se strop zvedá a předseda může jako jediný koupit dvě její akcie jednou akcí místo jedné
- Limit certifikátů prakticky neexistuje při žádném počtu hráčů (3 až 5); hra jej vůbec nesleduje
- Soukromou společnost Mohawk & Hudson lze vyměnit za 10% akcii libovolné společnosti, aniž by se započítávala do stropu vlastnictví 60 %
- Až 80 % akcií jedné společnosti může ležet v bankovní zásobě, než se dosáhne jejího limitu, tedy mnohem víc než výchozích 50 % v 1830
Počáteční hotovost podle počtu hráčů
- 3 hráči: počáteční hotovost $800
- 4 hráči: počáteční hotovost $700
- 5 hráčů: počáteční hotovost $620
- Banka nemá pevnou velikost: její hotovost je prakticky neomezená, takže hra nikdy nemůže skončit tím, že banka dojde
- Podporováni jsou jen 3 až 5 hráčů — varianta pro 2 ani 6 hráčů neexistuje
Spouštěče konce hry
- Hráč zbankrotuje: okamžitý konec
- Cena akcie dosáhne nejvyššího pole $500 na burze: okamžitý konec, pokud k tomu dojde plným vlastnictvím soukromých společností na konci burzovního kola, nebo konec na konci aktuálního provozního kola, pokud k tomu dojde výplatou dividendy
- Poslední fáze (Purple) dokončí celou sadu provozních kol: hra skončí po dokončení této sady
- Hráči se také mohou konsensem dohodnout, že výsledek je už jasný, a hru předčasně ukončit
Počet fází
- 7 fází (Yellow, Green, Blue, Brown, Red, Gray, Purple), spouštěných koupí prvního vlaku každého typu
- Emisní ceny (par) nejsou dostupné všechny od začátku: ve fázi Yellow se nabízí jen malá úvodní sada a každý další přechod fáze (Green, Blue, Brown) odemyká další, vyšší stupeň emisních cen
- Fáze Red (první vlak 6): zruší všechny soukromé společnosti, které jsou ještě ve hře, a také menší společnost Cobourg & Peterborough
- Fáze Purple (první Diesel): každá společnost, která dosud nebyla spuštěna s emisní cenou, je označena k odstranění a v jejím domovském městě zůstane trvalý blokovací žeton
- Limit vlaků na společnost se během hry zmenšuje: 4 ve fázích Yellow/Green/Blue, 3 v Brown, poté 2 od Red výše
- Počet provozních kol v sadě roste z 1 (Yellow) až na 4 (Purple)
Seznam vlaků a ceny
- Vlak 2 — $80 (7 kusů; zrezaví po koupi prvního vlaku 5)
- Vlak 3 — $160 (9 kusů; zrezaví po koupi prvního vlaku 6; jeho koupě otevírá emisní ceny fáze Green)
- Vlak 5 — $250 (4 kusy; zrezaví po koupi prvního vlaku 8E; jeho koupě otevírá emisní ceny fáze Blue)
- Vlak 3+D — $350 (6 kusů; zrezaví po koupi prvního Dieselu; jeho koupě otevírá emisní ceny fáze Brown)
- Vlak 6 — $650 (4 kusy, nebo 3 při méně než 5 hráčích; nikdy nezrezaví; jeho koupě zruší všechny zbývající soukromé společnosti a menší společnost Cobourg & Peterborough)
- Vlak 8E — $800 (3 kusy; nikdy nezrezaví)
- Diesel (D) — $900 (neomezený počet kusů; nikdy nezrezaví; jeho koupě označí každou dosud nespuštěnou společnost k odstranění)
Seznam soukromých společností
- Osm běžných soukromých společností ($20 až $160), z nichž každá blokuje určité pole, dokud ji nekoupí společnost, a několik z nich po prodeji získá jedinečnou schopnost: Schuylkill Valley Navigation ($20, příjem $5) prostě blokuje své pole; Saint Clair Tunnel ($20, příjem $5, po převzetí společností roste na $10) blokuje Sarnii; Champlain & St. Lawrence ($40, příjem $10) umožňuje vlastnící společnosti kdykoli položit zdarma dílek v Burlingtonu; Delaware & Hudson ($80, příjem $15) umožňuje majiteli „teleportovat“ dílek (plus volitelnou stanici) do Scrantonu za $120; Cobourg & Peterborough ($80, příjem $15) je zároveň hratelná jako jediná menší železnice ve hře; Mohawk & Hudson ($120, příjem $20) lze vyměnit za 10% akcii libovolné společnosti bez ohledu na strop vlastnictví 60 %; Erie & Kalamazoo ($120, příjem $20) automaticky položí žlutý dílek v Adrianu & Ann Arboru, jakmile ji vlastní společnost, a později dává jedno další zlevněné položení dílku; Camden & Amboy ($160, příjem $25) dává kupci 10% akcii Pennsylvania Railroad
- Osm „zakladatelských“ soukromých společností (po $250, příjem $40): CPR, GT, IC, MC, MP, NKP, NW a OSH. Každá přímo spouští odpovídající společnost, dává kupci 30 % z ní a právo určit její emisní cenu; zanikne automaticky, jakmile tato společnost koupí první vlak. Z těchto osmi jich ještě před dražbou po náhodném výběru zůstane jen 7 minus počet hráčů, takže při menším počtu hráčů jich ve hře je méně
Seznam společností
- 16 společností s pevným domovským místem rozmístěných po široké mapě východní Severní Ameriky (Velká jezera/ Středozápad, Severovýchod, Jih a východní Kanada): Boston & Maine (B&M), Baltimore & Ohio (B&O), Chesapeake & Ohio (C&O), Canadian Pacific (CPR), Grand Trunk (GT), Erie (ERIE), Illinois Central (IC), Michigan Central (MC), Missouri Pacific (MP), New York Central (NYC), New York, Chicago & St. Louis (NKP), New York, New Haven & Hartford (NYH), Norfolk & Western (NW), Ontario, Simcoe & Huron (OSH), Pennsylvania Railroad (PRR) a Wabash (WAB)
- Jedna hratelná menší železnice, Cobourg & Peterborough (C&P), která začíná s vlakem 2 zdarma a zaniká po dosažení fáze vlaku 6
Mechaniky specifické pro hru
- Fúze společností do „Systémů“: pokud jeden hráč ovládá dostatek akcií dvou spuštěných společností dohromady (6, nebo 5, pokud se toto kolo žádné neprodaly), může je sloučit do jednoho Systému se společnou pokladnou a cenou akcie, ačkoli každá původní společnost si v něm vede vlastní soupis vlaků zvlášť
- Emisní ceny se odemykají postupně podle fáze, nejsou dostupné všechny od začátku
- Osm ze šestnácti společností se spouští přímo odpovídající „zakladatelskou“ soukromou společností místo běžného úpisu
- Prakticky žádný limit certifikátů a neomezená banka
- Zvláštní „uhelný žeton“ ($120) je nutný k tomu, aby společnost mohla vést trasu přes pole Virginia Coalfields
- Nespuštěné společnosti zbylé po nástupu fáze Purple jsou odstraněny ze hry a v jejich domovském městě zůstane trvalý blokovací žeton
Nouzový prodej
Téměř přesně odpovídá základu 1830: nejprve pokladna společnosti, potom osobní hotovost předsedy — přesně do výše potřebné částky, ne víc — a pokud ani to nestačí, nucený prodej vlastních akcií předsedy v kterékoli společnosti, kterou drží, za tržní cenu, přičemž jeho vlastní certifikát předsedy je před prodejem vždy chráněn. Prodej akcií jiné společnosti může stále přehodit předsednictví této společnosti na někoho jiného, stejně jako v 1830. Pokud nedostatek stále nelze pokrýt, předseda je prohlášen za bankrotujícího a hra okamžitě končí. Jediná skutečně specifická vráska 1828: jakmile se dvě společnosti sloučí do Systému, u každé z jeho dvou původních společností se zvlášť kontroluje, zda potřebuje vlak, protože si vedou nezávislý soupis vlaků, i když sdílejí jednu pokladnu.
Srovnání s 1830
1. Prostředí, mapa a počet hráčů
1830 se odehrává na severovýchodě USA pro 2 až 6 hráčů. 1828 mapu roztahuje přes Velká jezera, Severovýchod,
Jih a východní Kanadu a podporuje jen 3 až 5 hráčů — varianta pro 2 ani 6 hráčů neexistuje.
2. Společnosti spouštěné přímo soukromou společností, nejen úpisem
V 1830 se každá společnost zakládá stejně: určením emisní ceny v burzovním kole. V 1828 se osm ze šestnácti
společností místo toho spouští přímo koupí odpovídající „zakladatelské“ soukromé společnosti za $250, která
dává kupci 30 % společnosti a právo určit její emisní cenu.
3. Emisní ceny se odemykají postupně, ne všechny najednou
1830 nabízí celý žebříček emisních cen hned od prvního burzovního kola. 1828 na začátku otevírá jen hrstku
nízkých emisních cen a každá další fáze (Green, Blue, Brown) odemyká vyšší stupeň — takže společnost
založená brzy si musí vybírat z užšího, levnějšího rozpětí než ta, která vznikne později ve hře.
4. Žádný skutečný limit certifikátů a neomezená banka
1830 omezuje počet certifikátů, které může každý hráč držet, a dává bance pevných $12 000. 1828 nedělá ani
jedno — limit certifikátů je prakticky vypnutý a hotovost banky je neomezená, takže hra nikdy nemůže skončit
tím, že banka dojde, jako v 1830.
5. Společnosti se mohou slučovat do „Systémů“
Mechanika, kterou 1830 vůbec nemá: pokud jeden hráč ovládá dostatek akcií dvou spuštěných společností dohromady,
může je sloučit do jednoho Systému se společnou pokladnou a cenou akcie, přestože si dvě původní společnosti
v něm vedou samostatné soupisy vlaků.
6. Vlaky, které nikdy nezrezavějí, pokud jste za těmi ranými
V 1830 je proti zrezavění imunní jen Diesel. V 1828 zůstávají vlaky 6, 8E a Diesel po koupi užitečné po zbytek
hry — mnohem větší „bezpečná zóna“ na vrcholu žebříčku vlaků, než jakou nabízí 1830.
7. Strop 60 %, který lze prolomit, a to s bonusem
Šedá/neomezená pole burzy v 1830 prostě odstraňují strop vlastnictví 60 %. 1828 dělá totéž, ale přidává navíc
výhodu: jakmile je společnost takto vysoko oceněna, její předseda může koupit dvě její akcie jednou akcí místo
jedné.
8. Vyhrazená menší železnice a zvláštní požadavek na dopravu uhlí
1828 má jednu hratelnou menší společnost, Cobourg & Peterborough, která začíná s vlakem zdarma —
strukturu, kterou 1830 vůbec nepoužívá. Také vyžaduje, aby společnosti před vedením trasy přes Virginia
Coalfields koupily zvláštní „uhelný žeton“ za $120, což je mechanika omezující přístup ke zdroji, která v 1830
nemá obdobu.
Některý pojem neznáte? Všechny jsou vysvětleny ve slovníčku 18xx. Slovníček →